Klimatizace LGlogo lg

Klimatizace LG se vyznačují jedinečným designem, úsporou energie a ekologičností provozu. Moderní klimatizace kromě chlazení a topení nabízejí další funkce jako čištění vzduchu či úpravu jeho vlhkosti. Zařízení pracuje v přechodném období jako tepelné čerpadlo typu "vzduch - vzduch". Náš sortiment je velice široký a zahrnuje téměř všechny aplikace domácího a hromadného chlazení obytných, kancelářských a veřejných prostorů. Výrobky obsahují fluorované skleníkové plyny.

LG klimatizace využívající technologii DC invertor jsou energeticky velmi účinné. Oproti neinvertorovým klimatizacím mají až o 66% nižší spotřebu energie při topení.

Pro zákazníky, kteří dbají především o čisté a zdravé prostředí, je určen čistič vzduchu NEO-Plazma. Toto zařízení s důmyslným systémem filtrace vzduchu zachycuje nebezpečné plísně, alergeny a jemný prach.​

Designově originální řada ART COOL získala cenu mezinárodního fóra za vynikající konstrukci a cenu Reddot za design výrobku. Díky individuální péči o zákazníky značka LG Electronics prodala už v roce 2000 4,9 mil. klimatizačních jednotek a získala v prodeji první místo na světě, později, v roce 2004 prodala 10 mil. jednotek a stala se tak nejlepším prodejcem klimatizačních jednotek za posledních pět let. Tento vrcholný úspěch byl mimo jiné umožněn nepřetržitým vývojem, rozšiřováním výrobních linek a akcemi 6-sigma (systém řízení kvality).

Image

Péče o životní prostředí den za dnem stoupá. Společnost LG proto neustále snižuje energetickou náročnost zařízení. Všechny jednotky LG jsou opatřeny informačním štítkem o energetické úspoře.

V letošním roce 2018 přichází LG s novou řadou splitových a mutlisplitových jednotek s chladivem R32. Toto chladivo má výrazně nižší vliv na oteplování země oproti chladivu R410A.

Bytové klimatizace (RAC)
Image
více informací

 

Komerční klimatizace (CAC)

Image

více informací

 

Tepelná čerpadla (Therma V)

Image​​​

více informacíÚvod   |   Klimatizace LG   |   Klimatizace Daikin   |  Další sortiment   |   Kontakt